Jesteśmy „drużyną” w której każdy jest odpowiedzialny za swoją część realizacji filmu.


Przygotowanie dobrego reportażu ślubnego, wymaga sporo wysiłku i zaangażowania co najmniej kilku osób. Czasy kiedy filmowiec był „człowiekiem-orkiestrą” i w pojedynkę realizował film minęły bezpowrotnie. Aby stworzyć ciekawy materiał potrzeba współpracy kilku utalentowanych osób.

 

Operator i montażysta to zupełnie dwie różne osobowości, jeden aktywy i ciekawy, nie mogący usiedzieć spokojnie w miejscu, wciąż wypatrujący ciekawych ujęć i zachowań. Montażysta zaś, to człowiek wyciszony, skupiony na treści filmu i zafascynowany budowaniem historii. Do tego duetu trzeba dołożyć osobę, która wysłucha oczekiwań klienta, zaplanuje organizację nagrania i niezbędny sprzęt. Doświadczenie w oświetlaniu planu, rejestracji dźwięku czy filmowanie z powietrza są równie ważne i wymagają wysokich umiejętności i doświadczenia, więc istotne aby w „drużynie” każdy miał swoje miejsce i był najlepszy w tym co robi.

 

Teraz już wiesz, dlaczego jesteśmy „drużyną”.

NASZA WIZJA

„Zawsze dawać z siebie sto procent. Szukać oryginalności u ludzi i chwytać autentyczne momenty z ich życia. Tworzyć własny styl i nie iść z prądem (tak jak wszyscy). Tworzyć własne, nietuzinkowe i ponadczasowe historie filmowe – dla ludzi którzy do nas przychodzą.”