F&Q - czyli „Najczęściej zadawane pytania”


JAK DUŻO PROJEKTÓW JESTEŚMY W STANIE ZREALIZOWAĆ?

Ograniczamy ilość filmów jakie realizujemy każdego roku. Pozwala nam to skupić się na każdej parze indywidualnie i przygotować zupełnie różne, unikalne filmowe historie.

CZY W GOTOWYM FILMIE USŁYSZYCIE ŻYWE DŹWIĘKI Z WASZEGO PRZYJĘCIA?

Oczywiście. Robimy ciekawe teledyski, ale nie jesteśmy zwolennikami zastępowania żywej muzyki z przyjęcia, zupełnie innymi wykonaniami muzycznymi.

Zachowujemy klimat imprezy, a muzyka którą wykorzystujemy jest idealnym uzupełnieniem.

CZY ZREALIZUJEMY KAŻDE ZLECENIE? DLA KAŻDEGO?

Uwielbiamy pracować dla par które :

– są podekscytowane tym że się pobierają

– są autentyczni

– chcą stworzyć z nami kawałek prawdziwej, własnej historii

– przygotowują własny, unikatowy ślub i szukają indywidualnego podejścia

– znajdą czas abyśmy wspólnie zaplanowali film i jego realizację

– zaufają nam

JAK DŁUGO CZEKAMY NA FILM? JAKIE NOŚNIKI DOSTAJEMY?

Staramy się, aby każdy nasz klient otrzymał gotowy materiał nie później niż 90 dni od zakończenia zdjęć filmowych. Najbardziej popularnym nośnikiem jest pendrive, ale oferujemy również płyty DVD oraz film w wersji „on-line” (z możliwością oglądania filmu w sieci).

SKĄD JESTEŚMY i JAK MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ?

Nasza pracownia filmowa znajduje się w Sochaczewie, to małe miasto pomiędzy Warszawą a Łodzią. Jednakże większość naszych klientów jest spoza Mazowsza. Lubimy podróżować.

To niesamowite uczucie kiedy możemy się inspirować nowymi miejscami, ludźmi i pomysłami.

Skontaktujcie się z nami jeśli chcecie porozmawiać o swoim filmie ślubnym, bez znaczenia gdzie mieszkacie. Najczęściej spotykamy się w kilku ulubionych miejscach w Warszawie i w naszej pracowni.

CENY

Nasze ceny są typowymi cenami za usługę profesjonalnych filmowców. Prowadzimy legalną działalność, więc nie oferujemy cen z czarnego rynku, ale również nie „z kosmosu” .

Skontaktujcie się z nami, a przygotujemy dla Was dokładną wycenę.

„Film – Petarda! Bardzo nam się podoba. Tyle razy już go oglądaliśmy że za chwilę nauczę się na pamięć tego co w nim mówiliśmy.”

– Asia i Andrzej

„Film jest naprawdę super i wszystkim, którzy też go widzieli, bardzo się podobał. Moi rodzice, początkowo sceptycznie nastawieni do kręcenia filmu, powiedzieli od razu po zobaczeniu go, że to były dobrze wydane pieniądze. A moja mama obejrzała go chyba dziesiątki razy.”

– Marysia i Maciek

„Albert, film jest genialny!!! Z całego serducha dziękujemy. Koniecznie przekaż chłopakom i pozdrów ich serdecznie od nas. Uśmialiśmy się na całego, oczy nam się chwilami mokre robiły. Chylimy czoła, Legenda! Będziemy puszczać wieczorami.”

– Ania i Dawid